15.2.: stopy jsou umrzlé, nebyl jsem na nich osobně, ale prý se jede pěkně.

13.2.: po celé trase sníh změkl a pomalu ubývá, bežkovat ještě lze. Denní teploty jsou okolo 3 st.C, noční okolo 0 st.C. 

11.2.: podmínky ve stopě ideální, jen slunce se neukázalo. 

9.2. : stav stop je ideální, viz foto úseku mezi Č.Petrovicemi a Čihákem. Foto rolby u rozhledny Amálka je ze 7.2..

7.2. poprvé upravena celá trasa v jeden den, kvůli lepší čitelnosti mapy jsem sem vložil samostatně severní a jížní trasu: 

7.2. poprvé upravena celá trasa v jeden den, zobrazena jako celek: 

6.2. večer rolba opravena, v úterý projedu severní okruh (Kašparka-Č.Petrovice-Čihák-Klášterec), doufám že rolba bude fungovat... Jižní okruh (Kašparka-Mladkov-Vlčkovice-Pastviny) projedu nejpozději ve středu. 

6.2.: mám poruchu na rolbě, včera jsem vyjel ale musel jsem se vrátit. Stopy jsou lehce zasnežené, ale jsou vidět a podklad je tvrdý, nádhera. Jak opravím rolbu, stopy upravím. 

4.2. odpoledne projeta trasa Kašparka-Mladkov-Vlčkovice. Až do Pastvin jsem to nestihl, protože jsem musel na lesních cestách pořezat a odklidit 5 spadlých stromů - viz foto níže.... 

dnes v pátek 3.2. odpoledne jsem projel velký severní okruh, viz mapa níže, celkem 19km. Snad to zítra ztvrdne a užijete si to. Pár stovek metrů jsem špatně nastavil hloubku frézování, tak se hlínou nenechte odradit., slibuji že už to neudělám )-: Když vše bude OK, tak zitra pojedu jižní okruh, tedy Mladkov, Vlčkovice, Pastviny. 

stopa při návratu od Čiháku k Č. Petrovicím:

Plán tras na 3-4.2.

pokud alespoň trochu opadne husté sněžení, 3..2. odpoledne projedu velký severní okruh (okruhy jsou popsány v záložce ÚVOD u mapy tras). Další plán je 4.2. dopoledne projet jižní okruh. 

Sněhové podmínky 1.2.2023

v posledních dnech napadlo okolo 35cm sněhu, před  nadcházejícím víkendem plánuji projet maximum tras co bude možné, především s ohledem na množství sněhu v lesních úsecích. 

28-12-2022

28.12.2022

jak vidíte sníh nemáme :-( , ještě před týdnem to ale bylo o dost lepší :-) , tak doufejme v lepší zítřky...